Intro 

Bogini 

Miłość   

Seks 

   Dusza  

Codzienność  

Artykuły   
Książki  Linki  

MIŁOŚĆ

Aktualności  Zamów darmowe Poradniki 

    Wielkie Drzewo - trwanie w miłości Nieba i Ziemi
    Doznanie Miłości - wiersz
    Terapia Miłością - fragment książki
    Tybetańska medytacja na Jezusa
    Niezwykła Hildegarda z Bingen
    Nauki chrześcijańskie w nowym świetle

 

Miłość zawarta jest w całym wszechświecie. Błogość, mądrość, energia wszechświata - wszytko to może być trafnie nazwane jako MIŁOŚĆ.

Czym jest uchwycenie tajemnicy całego wszechświata, całego wielkiego Kosmosu? To właśnie jest miłość. Zawiera ona w sobie światło, mądrość i inteligencję, uporządkowanie i harmonię i wielką moc tego kosmicznego ładu. 

Ziemia, po której chodzimy pełna jest tej energii - subtelny Duch Ziemi - to miłość Ziemi - dusza życia pełna opieki i błogiej rozkoszy. 

Niebo dopełnia ziemię, a Ziemia dopełnia Niebo. Niebo pełne jest błogiego światła miłości. Światło miłości, które rodzi Niebo umożliwia Ziemi stworzenie w miłości Życia. 

Człowiek żyje pomiędzy miłością Ziemi i Nieba. Jego naturą i głęboką tajemnicą jest miłość. Każdy jego wdech i wydech - jest miłością. Nauki wielkich mędrców, świętych i Zbawicieli - są miłością. 

Znajdź swoją najprawdziwszą przestrzeń rozkoszy, swoja autentyczną Prawdę, dotknięcie jakości swojej duszy - to wszystko to właśnie miłość.
Jeśli chcesz rozumieć siebie, rozumieć drugiego człowieka, rozumieć śpiew ptaków, kołysanie drzewa i światło gwiazd - powinieneś zanurzyć się w miłości. 

Dotykaj swego ciała z miłością, dotykaj swojego ukochanego partnera z miłością, odczuwaj swój oddech z miłością. Zanurz się w miłosnym trwaniu twej duszy. 

Teraz już wiesz czym jest Bogini. To błogość wypełniająca całą przestrzeń. Naturą Bogini jest miłość.

  

 

 

Góra Strony 
 
 

Free Web Hosting