Intro 

Bogini 

Miłość   

Seks 

   Dusza  

Codzienność  

Artykuły   
Książki  Linki  

KSIĄŻKI

Aktualności  Zamów darmowe Poradniki 
 

 

Polecamy książki inspirujące do pogłębionego odbioru życia, codzienności, seksualności, miłości, sprzyjające odczuwaniu radości i harmonii w życiu.

 

 

Mantak i Maneewan Chia 
Miłosny potencjał kobiety

Książka wprowadza w głębokie doświadczanie seksu jako ścieżki do szczęścia, duchowej głębi i zdrowia. Autor odsłania tajniki ezoterycznej chińskiej seksuologii.
Wiedza ta może zarówno podnieść sprawność seksualna każdego człowieka, który ją zastosuje, jak i otwiera drzwi do zupełnie nowych i fascynujących jakości tkwiących w energii seksualnej.
Jest doskonałym narzędziem tworzenia pełnego miłości i harmonii związku.
Mantak Chia napisał także druga cześć podręcznika: "Miłosny potencjał mężczyzny"

 

Rafał Seremet 
Głęboka terapia poprzez miłość

Książka napisana w formie poradnika służącego wielopoziomowemu doświadczania życia opartego na harmonii, szczęściu i głębokiej satysfakcji. Jest to propozycja bardziej duchowego i naturalnego podejścia do psychoterapii. Zawiera inspirujące wyjaśnienia, jak i szereg ćwiczeń do autoterapii. 
Zaliczyć by ją można do nurtu "duchowość integralna", łączącego pracę z ciałem emocjami z duchowością. 
Proces drogi do głębokiego i wspierającego doznawania źródła swojej energii, przedstawiony jest tu w sposób przystępny i możliwy do zastosowania przez każdego. 
Celem materiału w tym poradniku jest  doprowadzenie do pełnego rozwoju swoich możliwości, głębszego doświadczania siebie i lepszego kontaktu z otaczającym życiem i innymi ludźmi. 

 

Poradnik na temat podnoszenia jakości swojego życia seksualnego i intymnego.
Poznaj możliwości bardziej świadomego uczestniczenia w życiu intymnym, bardziej świadomego odczuwania siebie i partnera. 
Techniki pogłębiające poczucie kontaktu, szczęścia i spełnienia pomiędzy partnerami, naturalnie podwyższające jakość twojego życia.

Opinia czytelnika: Ebook napisany pięknym, poetyckim wręcz językiem, co przy tej tematyce jest nie lada sztuką. Czytałam go z prawdziwą przyjemnością. Podaje wiele pomysłów na wzbogacenie życia seksualnego, wnosząc dużo świeżości i delikatności w coś, co na codzień jest często spłycane do fizjologicznych odruchów.

Polecamy powyższe pozycja jako poradniki podnoszące jakość naszego życia i budujące pomost między emocjami, ciałem, umysłem i duchem. 
Odkrywaj wartościowy czas swojego życia.

 

 

Góra Strony 
 
 

Free Web Hosting