Intro 

Bogini 

Miłość   

Seks 

   Dusza  

Codzienność  

Artykuły   
Książki  Linki  

Aktualności

Aktualności  Zamów darmowe Poradniki 
 

 

Zapraszamy do zapisania się na "Darmowy mailowy kurs relaksacji". 
Kurs ten pomoże Ci bardziej zrozumieć siebie, osiągnąć harmonię psychiczną i zintegrować wszystkie poziomy Twojej osobowości (m.in.: dotrzeć do podświadomości, polepszyć relację z emocjami i uzdrowić je, rozwinąć wyobraźnię, intuicję, a także ustabilizować przytomność umysłu).

Kurs jest całkowicie bezpłatny 
- kolejne lekcje będziesz otrzymywał automatycznie na swojego maila
- wystarczy że wypełnisz formularz na dole strony podając imię i maila, 
na którego chcesz otrzymywać jego treść 

(by uniknąć wpisywania naszego adresu przez osoby trzecie - bezpośrednio po zapisaniu się - otrzymasz na podany adres prośbę o potwierdzenie subskrypcji.
Należy wtedy dwukrotnie kliknąć w podany w mailu link, lub po prostu przekopiować go i wkleić do wyszukiwarki - aż do pojawienia się komunikatu, że subskrypcja kursu została potwierdzona.)

 

Darmowy kurs relaksacji


Ten kurs relaksacji prezentuje zarówno wprowadzające techniki relaksacyjne, jak i techniki pośrednie oraz zaawansowane. Ideą kursu jest zarówno wprowadzenie osób początkujących w umiejętność relaksacji, jak i pogłębienie wiedzy i doświadczeń z tego zakresu o osób zaznajomionych już z tą tematyką.

Relaksacja jest zarówno metodą o działaniu psychoterapeutycznym (pomagającą w stanach nadmiernego napięcia, stresu, depresji czy w stanach lękowych) oraz efektywną metodą rozwijania twórczego potencjału życiowego.
Relaksacja doprowadza do zrównoważenia obu półkul mózgowych (lewej - logicznej i prawej - związanej z wyobraźnią i intuicją) oraz polepszenia komunikacji pomiędzy poszczególnymi aspektami osobowości: ciało-emocje-umysł-intuicja duchowa.

 

Uwaga: kurs mailowy 'Relaksacja w codzienności'  jest całkowicie bezpłatny - w każdej chwili będziesz miał możliwość wypisania się i rezygnacji z dalszego otrzymywania lekcji. 
Twoje dane (imię/pseudonim i email ) nie będą przekazywane osobom trzecim i nie będą wykorzystywane do innych celów niż tematyka niniejszego kursu. 
  Zapisz się na bezpłatny mailowy kurs relaksacji:
E-mail:
Imię:   

 

 Góra Strony 
 
 

Free Web Hosting