Intro 

Bogini 

Miłość   

Seks 

   Dusza  

Codzienność  

Artykuły   
Książki  Linki  

Codzienność

Aktualności  Zamów darmowe Poradniki 
 

 

Twoja codzienność to Absolut. Każda chwila jest częścią Nieskończoności. Kluczem do codzienności jest to, czy jesteś rozproszony, czy też jesteś w kontakcie ze sobą i z życiem.

Jeśli czujesz się nieco rozproszony, to znajdź tego przyczyny i powróć do stanu równowagi i kontaktu z życiem. Niekiedy np. pomaga krótki odpoczynek - jednego dnia po prostu więcej odpoczywaj i następnego dnia powróć do lepszego kontaktu ze sobą i z życiem. 

By czuć w sobie pełnię życia utrzymuj równowagę pomiędzy emocjami, umysłem i duszą. W swoim naturalnym stanie obecności doświadczaj równowagę pomiędzy logicznym umysłem, a czarem Bogini.

Radość, wewnętrzny uśmiech, miłość, wiara w siebie i poczucie swojej kreatywności - to wszystko coraz bardziej naturalnie będzie pojawiać się w twoim życiu, gdy połączysz ze sobą ciało, umysł i duszę, kiedy będziesz pamiętał, że źródłem twoich sukcesów nie jest ciągle martwienie się, ale poleganie na nieskończonej energii życia.

Po prostu otwórz się na to, by naturalnie cieszyć się każdą chwila życia i być w niej obecnym. Cieszenie się każdą chwilą i bycie obecnym w tym co jest, to właśnie szanowanie życia, docenianie jego skarbu i czerpanie ze źródła obfitości. 

Postrzegaj wszystkie zjawiska Ziemi jako ciało i przejaw miłości boskiej Bogini.  

 

 

Góra Strony 
 
 

Free Web Hosting