Intro 

Bogini 

Miłość   

Seks 

   Dusza  

Codzienność  

Artykuły   
Książki  Linki  

SEKS

Aktualności  Zamów darmowe Poradniki 
 

 


Seks dopełnia Wielkiego Ducha Wszechświata. Seks rodzi życie i wyraża życia. Jest jedną z form Nieskończonego Światła Kosmosu. Tajemnica seksu polega na tym, doświadczając seksu odkryć jego prawdziwe pochodzenie, odkryć, że jest on jednym z przejawień się Nieskończonego Światła Kosmosu. Seks jest uśmiechem Bogini wyrażającym błogość, miłość i rozkosz. 

Jeżeli chcesz doświadczać prawdziwej rozkoszy i radości seksu - połącz go z miłością. To właśnie poprzez znalezienie jego prawdziwej natury, odkrywamy jego czar, atrakcyjność. Poprzez połączenie seksu i miłości doświadczamy prawdziwego dobrodziejstwa, głębokiego spełnienia duszy, równowagi między ciałem, umysłem i duchem. 

Kiedy dotykasz swojego partnera, niech każde najmniejsze muśnięcie ciała będzie wyrazem tajemnej i nieskończonej drogi miłości. Kiedy czujesz dotyk na swoim ciele - odkrywaj zawarty w nim aspekt boskości.  Wzajemne dotykanie, obejmowanie i pieszczeni się - niech będą niczym tajemne misterium Bogini. 

Miłość, obecność, radość zawarte są we wszystkim. Tym bardziej zawarte są w Waszym świętym obszarze wzajemnego obcowania. W oczach partnera dostrzeż światło gwiazd, a w jego seksualności - moc i ogień jądra Ziemi. Bogini uśmiecha się  uśmiechem nieskończonej błogości, w każdym momencie Waszej bliskości.

Jednocząc się seksualnie - całą esencję mocy waszego zespolenia - zachowajcie w Waszym sercu. Pozostanie tam ona przez wiele godzin i przez wiele dni. 

 

 

Góra Strony 
 
 

Free Web Hosting